-->

środa, 9 lipca 2014

Kolejny Krok Milowy – Udzieliłem Pierwszego Wywiadu

Witam,

W tym tygodniu jestem w podróży służbowej. Piszę ten wpis w samolocie linni Luthansa na trasie London Heathrow - Monachium. Czyli wysoko w chmurach :)). Nie mam oczywiście Internetu więc ciężko skomentować aktualną sytuację na rynku. Dlatego chcę się dziś podzielić troszkę innym personalnym osiągnięciem.

Więc do rzeczy...

Od kilkunastu miesięcy staram się przekazywać Wam moją wiedzę na temat inwestowania. Publikuję  wszystkie swoje pozycje, które mam w danej chwili otwarte na różnych rynkach świata. Wierzę, że Wielu z Was nauczyło się tutaj czegoś nowego lub zainspirowałem Was do ciągłego samodoskonalenia. Dostaję od Was wiele maili z różnymi pytaniami. W odpowiedzi na nie blog ewoluuje czego wynikiem jest rozpoczęcie nowego cyklu Ćwierć Miliona w Portfelu. Cieszę, się że wielu z Was ciągle za mną podążą i widzę że ilość stałych czytelników rośnie.


Dzięki mojej pracy dla Was doczekałem się pierwszego w swoim życiu wywiadu. Muszę powiedzieć, że byłem bardzo miło zaskoczony tą propozycją.

Więcej szczegółów o pytaniach i konkretnych odpowiedziach jakich udzieliłem można przeczytać w linku poniżej

<<LINK DO WYWIADU>>

Wywiadu udzieliłem już jakąś chwilę temu, ale na pewno ten pierwszy pozostanie na długo w mojej pamięci. Odnotowuję to jako kolejny kamień milowy na mojej drodze do wolności finansowej.

Jeżeli mielibyście ochotę zadać mi jakieś dodatkowe pytania uszczegółowiające lub po prostu zapytać o cokolwiek nie czekajcie ani chwili dłużej. Napiszcie do mnie. Obiecuję, że odpowiem na każdy email. Słowo harcerza.

Jeżeli podoba Ci się blog i nie chcesz opuścić kolejnych wpisów, informacji o nowych transakcjach w portfelu lub po prostu nowych ciekawych pomysłach na inwestycje proszę zapisz się na mój Newsletter, Ułatwi Ci to bycie bieżąco z nowymi wpisami (Żadnego spamu tylko i wyłącznie informacje o nowych wpisach).Zapisz się na Newsletter i bądź na bieżąco - Żadnego spamu tylko informacje o nowych artykułach

* indicates required7 komentarzy:

 1. Gratuluję wywiadu :) nowy cykl z pewnością będzie trafny. Będę śledził przebieg.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tomku dziękuje za komentarz i zapraszam ponownie jak najczęściej

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję. Bardzo interesujący wywiad, życzę kolejnych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wywiad, gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod wrażeniem swobody twojej. Mnie by chyba stres lekko związał. A tobie to nie przeszkadzało :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nasze gratulacje, również przez to przechodziliśmy, więc kiedyś musi być ten pierwszy raz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze wywiady bywają stresujące i potrzeba sporo czasu aby się przekonać do tego. Z każdym kolejnym jest już jednak o wiele łatwiej :)

  OdpowiedzUsuń